Spraw, aby uśmieszek zjawiał się na twojej twarzyczce!

Idziesz ulicą i widzisz tyle ludzi, a żadne z nich się nie śmieje. Każde z nich ma posępną minę, która w pierwszej kolejności rzuca się w oczy. W naszych głowach w momencie tworzy się opinia o tych osobach. wiadome jest, że ludzie, którzy się uśmiechają są postrzegani jako ci bardziej sympatyczniejsi, optymistyczni. Można by powiedzieć, że wręcz zarażają uśmiechem! Prawdopodobnie śmianie się wydłuża życie kolejno o 15 sekund. Nie wiadomo czy to się sprawdza, ale nie zaszkodzi spróbować. Zdarzają się także dni, gdy nie masz ochoty na żadną atrakcję, pogrążasz się w rozpaczy i czekasz aż sobie pójdzie. Pomóż mu w tym! Zrób, by poczuł się niepotrzebny, a przez to prędzej da ci spokój.

Najprostszym sposobem jest najzwyklejsze ruszanie się.

Włącz muzykę i zacznij tańczyć, a możesz też poćwiczyć. Wtedy twój mózg uwalnia endorfiny, a przez nie świat wydaje się być piękniejszy.

Można powiedzieć, że swego rodzaju narkotyk, ale całkowicie bezpieczny.

Oprócz tego, że poczujesz się szczęśliwszy, to spalisz niechciane kalorie.

Zobacz ile korzyści! Jeśli pogoda jest deszczowa, a na niebie kotłują się czarne chmury, wtedy jest większa szansa na to, że dopadnie cię chandra. Większość osób tak ma. Twój organizm tylko "wyłapuje" pewne bodźce ze środowiska i interpretuje je po swojemu. Można właśnie w taki sposób to wyjaśnić. Kiedy budzisz się, odsłaniasz rolety, a za oknem zauważasz ujmujące słońce, którego promienie lekko muskają cię po twarzy, ptaszki wesoło ćwierkają, to wszystko motywuje do tego, by w jednej chwili wyjść na powietrze, dodaje energii, by zrobić coś, czego nie robi się na co dzień. Ach, gdyby tak zawsze mogło być.

Niestety, okres posępnej jesieni sprzyja temu, by owinąć się w koc niczym naleśnik i namawia do tego, żeby przekoczować w ten sposób przez całą zbliżającą się zimę. Wtedy trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i kategorycznie mu odmówić. Odnajdź swoje hobby, które dotąd zaniedbałeś, a jeśli jeszcze go nie masz, to spróbuj je odkryć! Udowodniono, że nawet nieprawdziwy uśmiech może przynieść korzyści.

Pomaga redukować stres i poprawia nastrój.

Uśmiech może także wpływać pozytywnie na relacje z innymi ludźmi, przez co ułatwia kontakt z nimi.

Dzięki uśmiechowi i optymistycznemu nastrojowi staniesz się bardziej kreatywny.

Ludzie zaczną cię postrzegać jako osobę godną zaufania. Ustawisz swój umysł na lepsze myślenie, a tym samym zarazisz nim otaczające cię osoby. Jak można zauważyć, śmianie się ma dużo swoich zalet. Nie zwlekaj już dłużej, wstań, podnieś głowę i zrób szeroki uśmiech!.
Podobne strony www: geburtstagsgrüße

Zobacz:
Nadwaga - jest sposób, aby zwalczyć zbędne kilogramy
Tutaj bez bik pierwsza szybka pożyczka za 0 zł
Kogo polecacie jako dobrego hydraulika w Poznaniu?